Kalendarium luty

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami czekającymi na przedszkolaków w lutym.

2 luty – „Idzie luty podkuj buty” – poznajemy polskie przysłowia i ich znaczenie.

2-6 luty – Cykl zajęć „Bezpieczne i radosne ferie”, podczas których przedszkolaki poznają zasady bezpiecznego zachowania podczas zabaw zimowych.

3 luty – wycieczka do Muzeum w Wielkopolskim Parku Narodowym

9 luty - Międzynarodowy Dzień Pizzy – dzieci przygotują własnoręcznie pizzę

9 luty – godz. 11.00 odwiedzi nas Małopolski Teatrzyk Iluzji z przedstawieniem „Magiczny Aladyn – z magią na wesoło”.

12 luty – Dzień Babci i Dziadka, zapraszamy babcie i dziadków na uroczyste spotkanie z okazji ich święta, grupa „Tygrysy” godz. 15.30 oraz grupa „Pszczółki” godz. 16.00

12 luty – Świętujemy Tłusty Czwartek

13 luty – Walentynki – prosimy, aby w ten dzień zaopatrzyć dzieci w ubiór w kolorze czerwonym, zachęcamy również do przyniesienia Walentynek, które będzie można umieścić w naszej walentynkowej skrzynce.

16 luty – Gość w przedszkolu: Stomatolog, podczas spotkania odbędzie się konsultacja stomatologiczna.

18 luty – Środa popielcowa – w jaki sposób możemy stać się lepsi. Szczególny dzień dobroci okazywanej sobie wzajemnie.

20 luty – Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji przedszkolaki wezmą udział w zajęciach poświęconych kulturze języka polskiego, pobawimy się literkami jak również przeprowadzone zostaną zabawy logopedyczne.