Kalendarium czerwiec

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami czekającymi na przedszkolaków w czerwcu.

KALENDARIUM CZERWIEC

2 czerwca – Dzień Dziecka – w tym dniu dzieci będzie czekać wiele atrakcji: tańce, upominki, wata cukrowa, dmuchane zamki.

3 czerwiec – Zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym „Za co kocham wakacje”, technika dowolna, prace przygotowują dzieci w domu wraz z rodzicami, podpisane prace prosimy dostarczyć do 15 czerwca, rozwiązanie konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi 16 czerwca.

10 czerwca-  o godz. 9.30 przyjedzie do Was teatrzyk Art-re z przedstawieniem
„Cudowna lampa Aladyna”.

11 czerwca – tego dnia odbędzie się wycieczka do Ochotniczej Straży Pożarnej w Luboniu. Dzieci będą miały okazję przejechać tą krótką drogę komunikacją miejską – autobusem.

15 czerwca – Światowy Dzień Smerfa, tego dnia będą czytane bajki o smerfach, każdy z nas przebierze się za jednego z nich.

18 czerwca – Poznajemy różne emocje – Dzieci będą miały okazję obejrzeć inscenizację wiersza D. Gellner pt. „Zły humorek” w wykonaniu nauczycielki  z wykorzystaniem odpowiednich rekwizytów.

22 czerwca –Jedzie, jedzie pociąg! – czyli wyjeżdżamy na wakacje. W podróży czeka na nas sporo miłych niespodzianek, ale i kłopoty, dlatego ten dzień zostanie poświęcony zasadom bezpieczeństwa podczas wakacyjnych wyjazdów.

23 czerwca – Dzień Taty- przygotowanie laurek z okazji ich święta.

26 czerwca – Uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego, zapraszamy  serdecznie rodziców na godzinę 15.30.

Ponadto czerwiec to miesiąc przygotowań do Uroczystości Zakończenia Roku Przedszkolnego.