Kalendarium czerwiec

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami czekającymi na przedszkolaków w czerwcu.

KALENDARIUM CZERWIEC

31 maja – Moc atrakcji z okazji Dnia Dziecka!

1 czerwca – Wszystkie dzieci nasze są! Tolerancja – co się pod tym słowem kryje?

3 czerwca – Pokaz edukacyjny – studio nagrań: doświadczenia z dźwiękiem.

3 czerwca – wycieczka do hali LOSiR w Luboniu na pokaz ptaków
egzotycznych ze Stowarzyszenia Hodowców Ptaków Canaria 02.

9 czerwca – Zapraszamy na uroczystość z okazji Dnia Mamy i taty. Grupa PSZCZÓŁEK – godzina 15:00, grupa PINGWINY – godzina 15:30.

13 czerwca – Bezpieczne wakacje nad morzem i nad jeziorem. Powtórzenie telefonu alarmowego.

15 czerwca – Bezpieczne wakacje w lesie i w górach.

21 czerwca – Pierwszy dzień lata: warsztaty plastyczne.

23 czerwca – Dzień Ojca: z tej okazji będziemy tworzyć kolorowe i pełne miłości laurki.

23 czerwca – Zapraszamy Rodziców na uroczystość z okazji zakończenia roku przedszkolnego  na godzinę 15:30.

Ponadto od 27 czerwca rozpoczynamy cykl zajęć „Wakacje w Czarodziejskim Zamku”, o tematyce poszczególnych tygodni zostaną Państwo poinformowani   w późniejszym terminie.