Kalendarium listopad

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami czekającymi na przedszkolaków w listopadzie.

KALENDARIUM  LISTOPAD

4.11 – Poznajemy roczny rytm życia przyrody: listopad, opadanie liści z drzew

7.11 – Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia. Przedszkolaki samodzielnie przygotują pyszną sałatkę warzywna.

9.11 – Uroczystość: Pasowanie na przedszkolaka, godz.16:00 , dla grupy: „Czarodzieje”

10.11 – Obchodzimy Święto Niepodległości. W tym dniu będziemy kształtować postawę patriotyzmu u dzieci oraz rozbudzać szacunek dla symboli narodowych.

17.11 – Urodziny Myszki Miki. Przypomnimy sobie dobrze znaną wszystkim dzieciom postać oraz jej przyjaciół. Mile widziane w tym dniu przebrania

16.11 – „Zielona Nutka”- KOCHAM CIĘ POLSKO, godz. 9:30

25.11 – Dzień Pluszowego Misia. Poznamy różne ciekawe gry i zabawy z udziałem MISIA. Przedszkolaki przynoszą z domu swoje pluszaki.

30.11 – Andrzejki: dzień pełen wróżb.