Bohater Tygodnia – Mikołaj.

W tym tygodniu bohaterem tygodnia był Mikołaj. Jedną z pasji Mikołaja jest spędzanie czasu na łonie natury. Chłopiec
razem z rodzicami bardzo często zwiedza zielone rejony Wielkopolski i przywozi z podróży  rożnego rodzaju skarby przyrody. Mikołaj razem ze swoją mamą pokazali nam ich piękne zbiory, a także zachęcił do posadzenia „Leśnych dzieci”. Bardzo dziękujemy Mamie Mikołaja za przeprowadzoną lekcje przyrody 🙂 Kolejną pasją Mikołaja są instrumenty muzyczne, o których opowiedział przedszkolakom razem z Tatą, Dziadkiem i Panem Leszkiem. Każde chętne dziecko mogło zagrać na wybranym instrumencie:) Jak to Mikołaj powiedział: „Dziś ciociu będziemy robić rumor”. Bardzo dziękujemy za przeprowadzoną lekcje muzyki, było super 🙂

smacap_Bright smacap_Bright smacap_Bright rpt rpt smacap_Bright smacap_Bright smacap_Bright mde smacap_Bright smacap_Bright smacap_Bright smacap_Bright rpt rpt smacap_Bright rpt smacap_Bright smacap_Bright smacap_Bright rpt smacap_Bright smacap_Bright rpt smacap_Bright
rpt rpt smacap_Bright smacap_Bright smacap_Bright smacap_Bright smacap_Bright smacap_Bright rpt smacap_Bright smacap_Bright smacap_Bright smacap_Bright smacap_Bright smacap_Bright rpt
— zamek