Wycieczka do Muzeum Rolnictwa w Szreniawie.

25 czerwca odbyła się wycieczka  do Muzeum Rolnictwa Narodowego w Szreniawie. Podczas wyjazdu czekało na dzieci sporo atrakcji, dzięki którym czas upłyną zdecydowanie za szybko. Spacerując po terenie muzeum odwiedziliśmy zwierzęta gospodarskie. Ogromną radość
wzbudziły male kotki, które razem z dziećmi zwiedzały fragment terenu muzeum 🙂
rpt smacap_Bright smacap_Bright smacap_Bright smacap_Bright smacap_Bright mde mde smacap_Bright mde smacap_Bright smacap_Bright mde mde smacap_Bright smacap_Bright rpt smacap_Bright smacap_Bright smacap_Bright smacap_Bright smacap_Bright smacap_Bright smacap_Bright smacap_Bright smacap_Bright smacap_Bright smacap_Bright smacap_Bright smacap_Bright smacap_Bright smacap_Bright smacap_Bright smacap_Bright smacap_Bright smacap_Bright
— zamek